Cristalliste

V čem se skrývá ono talejství?

Ženy, pro které jsou nádherné a lesklé vlasy jedním z nejdůležitějších symbolů krásy, jsou velice nespokojené s aktuální nabídkou luxusní vlasové kosmetiky, která podle nich neodpovídá jejich požadavkům. KÉRASTASE, jedna z předních značek v luxusní péči o vlasy, se rozhodla uspokojit specifické potřeby těchto mladých žen, které tvoří až 20% naší populace a přichází na trh s novou řadou pro vlasy křišťálově zářivé, jemné jako hedvábí a bez zatížení – CRISTALLISTE. Výsledkem používání produktů této kolekce jsou nádherné, zdravé vlasy, nadlehčené u kořínků a hebké po celé jejich délce. Jinak řečeno, tajemství krásy vlasů mladých žen bylo odhaleno!
Mladé ženy touží po krásných, lesklých vlasech. Aby dosáhli takového výsledku, musí být vlas perfektně sjednocený a vyživovaný po celé své délce. Ale hormonální změny, vliv prostředí a špatné vlasové návyky mají za následek nerovnoměrný povrch vlasů, který pak neodráží světlo úplně optimálním způsobem.

Vaše první zkušenost s Kérastase »

Liquid Light Complex

Technologie


Systém rozpouštějící přebytečný maz:

Vysoce pěnící účinné látky s čistícím efektem.

Vlasy jsou perfektně čisté a vlasové vlákno je uhlazené.Vyživující promagnetické polymery

Sjednocení kvality vlasů po celé délce.

Neobsahuje sulfáty, parabeny a silikony.

Délky jsou hladké a vyživené.Rozjasňovač Aloe Vera

Obsahuje koncentrované aminokyseliny a vitaminy.

Silná přirozená výživa.

Podporuje přirozený lesk a třpyt.

Cristalliste

Program vlasové péče
 • LAIT CRISTAL
  BAIN CRISTAL

  Výsledky

  Dodává vlasům lesk, přirozenost a výživu vlasů. Vlasy jsou intenzivně lesklé a hebké bez zbytečného zatížení.

  Aplikace

  Rozetřete v dlaních 1-2 pumpnutí přípravku. Aplikujte do délek a konců umytých, ručníkem vysušených vlasů před foukáním či kdykoliv během dne.
 • LUMIÈRE LIQUID
  LAIT CRISTAL

  Výsledky

  Díky složení obohacenému o rostlinné výtažky jsou vlasy zbaveny matu, osvobozeny od nečistot a plné lesku.

  Aplikace

  Naneste na mokré vlasy, lehce masírujte a důkladně opláchněte. V případě vniknutí přípravku do očí ihned vypláchněte.
 • BAIN CRISTAL
  LUMIÈRE LIQUID

  Výsledky

  Dlouhodobě výživuje délky vlasů se sklonem k vysušování. Obohacuje vlasy o přirozený lesk. Vlasy jsou hebké a snadno se rozčesávají.

  Aplikace

  Aplikujte na umyté, ručníkem vysušené vlasy. Jemně masírujte, nechte působit 2-3 minuty a důkladně opláchněte. V případě vniknutí přípravku do očí ihned vypláchněte.

Cristalliste

Vaše první zkušenost s Kérastase

Liquid Light Complex představuje zatím nejdokonalejší péči pro vlasy bez specifických potřeb, která je zanechává zářivě čisté a zároveň krásně lehké. Výsledkem této péče jsou kořínky zbavené veškerých nečistot a konečky vyživené a lesklé.

Tajemstvím krásných vlasů je výživa vlasového vlákna a tím pádem i jeho optimalizovaná ochrana. CRISTALLISTE přichází s trojicí exkluzivních technologií – LIQUID LIGHT COMPLEX, které ošetřují vlasové vlákno a zároveň zanechávají vlas lehký a čistý, byl vyvinutý týmem profesionálů La Recherche Avancée L´Oréal, imituje přirozené vizuální efekty světla na povrchu vlasového vlákna a tím dodává vlasům lesk, hebkost a pocit lehkosti.